Acı Aşk 1.Bölüm Kıyafetleri


Acı Aşk dizi kıyafetleri

Acı Aşk dizi kıyafetleri

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği TMC filmin yaptığı , yönetmenliğini M.Çağatay Tosunun yaptığı ve senaryosunu ise Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol kaleme aldığı Acı Aşk dizisi Show Tv ekranlarında 1. bölümü ile izleyenleri ile buluştu. 1. bölümü ile dikkatleri çekerek beğenileri toplayan Acı Aşk kıyafetleri ile de beğenileri topladı.

 

Acı Aşk dizi kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları dizivemoda ekibi olarak sizlerle her hafta buluşturmaya devam edeceğimizi şimdiden takipçilerine duyuralım istedik.Acı Aşk şık kıyafetleri ile beğenileri toplayacak olan dizilerden birisi olduğunu şimdiden bizlere gösterdi. Özellikle Selin Şekerci’nin canlandırdığı Sude kıyafetleri ve Sezgi Sena Akay canlandırdığı Melek kıyafetleri çok beğenilecek.

 

Acı Aşk 1. bölüm kıyafetleri arasında Sude bordo kazak, etek bordo çanta ve taba rengi mont kombini ile Sude mürdüm mini etek ve beyaz bluz kombini ok beğenildi. Ayrıca Melek triko bordo elbise ve şık kolyeler dikkatleri çekti. Sizlerde Acı Aşk 1. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

20 Aralık Acı Aşk 1.Bölüm kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.