45.Bölüm Paramparça Kıyafetleri

Paramparça 45. bölüm kıyafetleri

Paramparça 45. bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen ve izlenme rekorları kıran dizilerinden olan Paramparça dizisi 14 Aralık akşamı da heyecanlı ve hüzün dolu bir bölüm ile bizlerle buluşacak.Ozan’ın yaralanması ailede şok etkisi yaparken Dilara bu durumdan en çok etkilenen kişi olacak ve bunun nedeni anlaşıldığında bakalım neler olacak? Paramparça olayları kadar dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor.

 

Paramparça 45. bölüm kıyafetleri hem bayanların, hem bayların , hem de gençlerin beğenisini kazanacak olan kıyafet kombinlerini içeriyor. Paramparça 45. bölüm kıyafetleri arasında Cihan takım ve paltosu ile,Rahmi Bey kazak ve deri ceketi ile ve Harun takımı ile erkek izleyenlerin dikkatini çekerken ; gençler Ozan kıyafetlerini beğenecekler. Genç hanımlar ise Cansu ve Hazal kıyafetlerini yakından takip etmeye devam ediyorlar.

 

Paramparça kıyafetleri arasında Gülseren kıyafetleri artık her hafta çok beğeniliyor . Bu hafta da beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor. Özellikle yeşil etek ve  krem bluz çok şık. Dilara ise siyahlar ve süet ceket ve paltosu ile çok şık ve güzel görünüyor. Paramparça 45. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyor.

14 Aralık Paramparça 45.Bölüm Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.