41. Bölüm Paramparça Kıyafetleri

Paramparça 41.bölüm dizi kıyafetleri

Paramparça 41.bölüm dizi kıyafetleri

Star Tv’nin sevilerek merak ve heyecanla takip edilen dizisi Paramparça 16 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan 41. bölüm ile heyecanı doruğa çıkaracak. Paramparça kıyafetleri de izleyenlerin beğenisini kazanan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Ebru Özkan’ın canlandırdığı Dilara kıyafetleri Paramparça dizisine ve dizi kıyafetlerine damgasını vuran bir  tarz ile çok beğeniliyor. Paramparça 41. bölüm kıyafetleri arasında Dilara kıyafetleri yine çok beğenilecek. Şık ve zarif siyah elbisesi ve elbiseyi tamamladığı siyah ayakkabı ve siyah çantası ,üzerine aldığı siyah paltosu ile çok şık ve zarif görünüyor.

 

Paramparça kıyafetleri arasında beğeni ile takip edilen Gülseren kıyafetleri, Cihan kıyafetleri, Cansu kıyafetleri, Ozan kıyafetleri ve Hazal kıyafetleri yer alıyor. Pek çok kişinin beğeni ile takip ettiği kıyafetler her hafta yazılarımızda markaları ile birlikte sizlerle buluşuyor. Sizlerde Paramparça 41. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri tıklamalısınız.

 

16 Kasım Paramparça 41.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.