29.Bölüm Güneşin Kızları Kıyafetleri


Güneşin Kızları 29.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 29.bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 29. bölüm Pazartesi akşamı heyecanla bekleniyor.Güneşin Kızları dizisinde heyecan bu hafta da dorukta.Heyecanın her an sürdüğü Güneşin Kızları kıyafetleri de yakından takip ediliyor.Her yaştan kişinin her stilde kıyafet kombini görebildiği dizi kıyafet,takı, ayakkabı ve aksesuarları ile izleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

 

Güneşin Kızları 29. bölüm kıyafetleri sezonun trendi olan mont ve kaban modelleri ile izleyenlerin dikkatini çekecek. Hem bayan hem de bay mont ve kabanlar şıklıkları ile beğenileri kazanacak. Soğuk havalarda stilinizle ilgili fikir istiyorsanız Güneşin Kızları dizi kıyafetlerini yakından takip etmelisiniz.

 

Hende Erçel’in canlandırdığı Selin kıyafetleri Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında özellikle beğenilenleri oluşturuyor. Selin 29. bölüm kazak, deri ceket ve mont modelleri yine yakından takip edilecek olan bayan dizi kıyafetleri arasında yer alırken erkek dizi kıyafetleri arasında da Ali kıyafetleri yer alıyor. Ali kaban, mont, kazak ve gömlek modelleri genç beylerin yakın takibinde yer alıyor. Güneşin Kızları 29. bölüm kıyafetleri ve markaları tüm detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

 

4 Ocak Güneşin Kızları 29.Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.