29. Bölüm Aşk Yeniden Kıyafetleri

Aşk Yeniden 29. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 29. bölüm kıyafetleri

Aşk yeniden dizisi 29. bölümde üçlü düğün var. Sadece Zeynep ve Fatih değil; Selin ile Orhan ve Meryem ile Şevket Reis de evleniyorlar. Üçlü düğün olunca üç model gelinlik, gelin  çiçeği ve gelin saçı göreceğiz. Aynı zamanda üç damatlık modeli de dizide bizleri bekliyor. Aşk Yeniden 29. bölüm kıyafetleri bol çeşitli ve şık görünüyor.

 

Aşk Yeniden 29. bölüm Zeynep gelinliği çok şık, V yaka kolsuz uzun ve bel detaylı modeli ile sade bir şıklık içinde. Zeynep gelin saçı olarak;saçlarını ortadan ayırarak doğal dalgalı halde yarım toplamış.Gelin çiçeği ise pembe renkli.

 

Aşk Yeniden Selin gelinliği ise kısa , hafif kabarık etekli ve straplez bir modelden oluşuyor. Selin’in tarzına oldukça uygun olan gelinliğini Selin beyaz ayakkabı ve gelin çiçeği ile tamamlarken saçlarında doğal dalgaları tercih etti.

 

Aşk yeniden Meryem gelinliği, Kara Meryem’in yaşına uygun şık bir model. Meryem’in gelinliği,kolsuz ve uzun bir modelde oluşuyor.Meryem gelinliği beyaz bir etol ve inci kolye ile tamamlıyor. Saçlarında ise gelin saç aksesuarı kullanarak topuz tercih ediyor.

 

Aşk Yeniden kıyafetleri arasında 29. bölümde düğün kıyafetleri de dikkat çekiyor. Düğünde şüphesiz en şık kişi Fadik oluyor. Fadik kırmızı ,hafif kabarık, kısa ve dantelli elbisesi ve siyah ayakkabıları ile çok şık görünüyor. Aşk Yeniden 29. bölüm kıyafetleri ve Aşk Yeniden gelinlikleri galerimizde sizleri bekliyor.

 

17 Kasım Aşk Yeniden 29. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.