19. Bölüm Kiralık Aşk Kıyafetleri

Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri

Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri

Star TV’nin Cuma akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk büyük küçük herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.  Kiralık Aşk eğlenceli ve romantik konusu ve çok sevilen oyuncu kadrosu kadar dizi kıyafetleri ile de zirvedeki yerini koruyor. Her hafta dizide giyilen kıyafetleri pek çok kişinin tarzında rol oynuyor ve modaya yön veriyor.

 

Kiralık Aşk kıyafetleri arasında Defne kıyafetleri şıklığı  ve zerafeti ile pek çok kişiden tam not alıyor. Defne kıyafetleri ,deri ceket modelleri, şık pantolonları ,bluz, etek , kolye, küpe,yüzük,ayakkabı ve bileklikleri ile en yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.Defne 19. bölümde giydiği mor deri ceket ile bu hafta da en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alacak. Defne sezonun rengi mor diye vurgulamak istercesine lansman için de mor payetli ceket tercih ediyor. defne mor deri ceketini beyaz bluz,siyah pantolon, siyah takılarla tamamlarken,payetli mor ceketini siyahlarla tamamlıyor.

 

Kiralık Aşk İz kıyafetleri de ön plana çıkan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. İz 19. bölümde pek çok farklı kombin ile görünüyor. Kot ceket , beyaz bluz ve kalpli kolyesi ile şık görünürken; siyah beyaz mini etek,siyah bluz ve siyah yelekli kombini ile zarif görünmeyi başaran İz kombinine turuncu çanta ile renk katmış.İz bir diğer kıyafetinde ise önü yazılı tişört ve deri ceket tercih etmiş.

 

Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri arasında Yasemin şıklığı da dikkat çekiyor.Yasemin lansman için haki yeşil tasarım elbisesi  ve farklı saç modeli ile göz doldururken ; 18. bölüm sonu ve 19. bölüm başında giydiği sarı deri ceket kombini ile çok beğenildi.

 

Kiralık Aşk dizisine Sude karekteri ile dahil olan Melisa Şenolasın dizi kıyafetleri de çok beğeni topluyor. Sude 19. bölüm dantel siyah bluz ve siyah deri pantolon kombini ile  çok şık görünüyor. Sude bakalım bu şıklığı ile Sinan’ın kalbini kazanacak mı? Sinan her zaman ki gibi rahat bir şıklık tercih ediyor.Sinan ceket,gömlek ve pantolon modelleri dizi modası takipçileri tarafından çok beğeniliyor.

 

Kiralık Aşk dizi kıyafetleri erkek izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Erkek modasına yön veren Ömer kıyafetleri pek çok kişinin stilinde rol oynuyor. Ömer takım modelleri kadar ,tişört, gömlek, pantolon, ceket ve kravat renkleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.Deniz,Sinan ve Koray kıyafetleri de erkek modasında rol oynayama devam ediyor.

 

Kiralık Aşk dizi sponsorları her hafta en çok merak edilen ve aranan konular arasında yer alıyor. 30 Ekim Cuma Kiralık Aşk 19. bölüm kıyafetleri ve markaları ise yine çok ama çok beğenilecek. Bizler sizler için kıyafetleri ve markaları galerimizde bir araya topladık. Sizler galerimizi gezerek kıyafetlere bakabilir ve markaları öğrenebilirsiniz.

 

30 Ekim Kiralık Aşk 19. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.