Mezuniyet Elbisesi Modelleri

mezuniyet elbise modeli

mezuniyet elbise modeli

Mezuniyet heyecanı sardı genç hanımları; Mezuniyet kutlamasının yapılacağı yer belirlendikten sonra karar verilecek en önemli şey mezuniyet kıyafeti oluyor. Mezuniyet balosu için daha gösterişli kıyafetleri tercih ederken,  mezuniyet partisi için ise kısa elbiseleri tercih edebilirsiniz. Önemli olan mezuniyet kutlamanızın yapılacağı yer için tercih edeceğiniz kıyafete karar vermek.

 

Mezuniyet elbiseleri sezonda pek çok farklı model ve renk ile genç hanımlarla buluşuyor. özellikle etek bluz takımlar sıklıkla tercih edilecekler. pek çok ünlü markasının da koleksiyonunda yer alan ikili takımlar oldukça şık görünüyor. Özellikle eteklerinde floral desenlerin yer aldığı kombinlerde dantel üsteler ile şık bir görünüm elde ediliyor.Bunun dışında mezuniyet elbiselerinde uçuş uçuş uzun elbiseler, kabarık mini elbiseler ve önü kısa arakası uzun elbiseler ilk sıralarda yer alıyor.

 

Mezuniyet elbise renkleri arasında pudra, kırmızı, bebe mavisi, saks mavi, yeşil,mor, beyaz ,somon, mürdüm, marsala  ve siyah yer alıyor. sizin ten renginize uygun olan rengi ve vücut proporsiyonunuza en uygun modeli seçtikten sonra kombini yapabilirsiniz.  Sizlerde mezuniyet elbisenize karar vermeden önce galerimizde sizlerle buluşturduğumuz mezuniyet kıyafetleri resimlerini incelemelisiniz.

 

Mezuniyet Elbiseleri Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.