Mezuniyet Elbiseleri

mezuniyet elbisesi modeli

mezuniyet elbisesi modeli

Mezuniyet törenlerine sayılı günlerin kaldığı şu günlerde mezun olacak olan genç hanımları mezuniyet elbisesi telaşı sardı.Mezuniyet elbisesi seçerken nelere dikkat edeceğinizi düşünüyorsanız sizlere birkaç ipucu verelim. Öncelikle vücut tipinize ve yaşınıza uygun bir model seçmelisiniz. Sizi olduğunuzdan daha büyük gösterecek olan kıyafetlerden uzak durum ve yaşınızın tadını çıkarın.Bunun yanında mezuniyet kutlamanızın yapılacağı mekana göre elbise seçmelisiniz ve herşeyden önce seçtiğiniz elbisede kendini şık olduğu kadar rahatta hissetmelisiniz.

Mezuniyet elbiselerinde sezonda uzun ve mini modeller bir çeşitlilik gösteriyor. Taşlar, danteller ve işlemler ise mezuniyet elbiselerini hareketlendirmekte kullanılıyor.Fırfırlar ise yaşınıza uygun olan modellerde çok şık görünüyor.

Mezuniyet elbisesi renkleri ise gri,mavi,siyah, pudra, pembe, kırmızı, yeşil, fuşya ve bej olarak dikkat çekiyor.Sizlerde mezuniyet balonuz ya da partiniz için mezuniyet elbisenizi seçmeden önce galerimizi gezmelisiniz.

Mezuniyet Elbisesi Resimleri:

 

1 Cevap

  1. nubar dedi ki:

    fiyat ne kadar acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.