2015 Abiye Modelleri

abiye

abiye

 

2015 yılının abiye modelleri her geçen gün değişik modelleri ile hanımlar ile buluşmaya devam ediyor. Sezonda pek çok abiye elbise ya da abiye kıyafet yeni modeller ile birlikte bizlerle buluşmaya devam ediyor. Markalar ve tasarımcılar yeni modelleri hanımlara beğendirmek için büyük uğraşlar veriyorlar.

 

2015 abiye modelleri arasında abiye tulumlar ve abiye elbiseler yer almaktadır. Abiye elbise modellerinde ise balık etek abiyeler dikkat çekerken , dökümlü şifon abiye modelleri , geniş etekli abiye elbiseler ve kalem elbise  formunda modellerde bulunmaktadır.

 

2015 abiye renkleri arasında olmazsa olmaz renklerin başında gelen siyah tahtını bu sezon lacivert ile birlikte paylaşmakta. Bununla beraber hanımlar er zaman tercih ettiği kırmızı ise asaletinden ve çekiciliğinden hiç bir şey kaybetmiyor. pudra pembe ise sezonda da asil ve zarif görünmek isteyen hanımlara hitap etmeye devam ederken ; mürdüm, mor, nude, ekru, yeşil, mavi ve topnları sezonun trend abiye renkleri arasında yer almakta.

 

2015 Abiye Modelleri Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.